Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 godlo polski.svg  

"Poradnia dobra dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

jest poradnią lepszą dla wszystkich"

"Chcemy skupić się na tym, co w dziecku twórcze, aktywne, optymistyczne, odkryć w nim jego siłę, tak aby rosło na odpowiedzialnego i zadowolonego ze swojego życia" - to idea, która przyświeca naszym działaniom.

 

Witamy na stronie internetowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie.


Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów- psychologów, pedagogów, logopedów o różnych specjalnościach, stale podnoszących swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.
Dysponujemy najnowszymi narzędziami diagnostycznymi i metodami terapii.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Sekretariat czynny:
od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 – 17.00
w piątek w godzinach 8.00-16.00

w okresie wakacji sekretariat czynny

w godzinach 8.00-16.00


Kontakt
adres: ul. Turowskiego 3, 10-685 Olsztyn
telefon: 89 527- 20 -03
fax: 89 527-40-17 

„Monotonia cichego życia

pobudza umysł do twórczości”

Albert Einstein

 

UWAGA Konkurs !!!

UCZNIOWIE KLAS IV-VIII wszystkich Szkół Podstawowych w Olsztynie

Zaproszenie do konkursu plastyczno - literackiego

„ Kiedy dom staje się całym światem”

 

Nasza rzeczywistość bardzo się zmieniła wraz z pojawieniem się pandemii wirusa - sprawcy wielkiego zamieszania. Jest to czas próby naszej odpowiedzialności za siebie i innych, naszej cierpliwości, wyrozumiałości, uważności na potrzeby innych ale też okazja do wykorzystywania wyobraźni, kreatywności , by nie poddać się kiepskim nastrojom czy bezczynności i nudzie.

Ze względów bezpieczeństwa, dom stał się miejscem pracy, nauki, rozrywki, zabawy, sportu itd. Spędzamy w nim, poza krótkimi spacerami czy zakupami, większość czasu. Mamy okazję więcej ze sobą rozmawiać, bawić się, gotować i cieszyć się wspólnie przygotowanymi posiłkami, czytać i oglądać bajki, filmy, zdjęcia, organizować małe przedstawienia, konstruować ciekawe budowle.

Proponujemy konkurs, w którym możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i przemyśleniami. Jak radzicie sobie w tej nowej rzeczywistości? Co dobrego, może niespodziewanego wydarzyło się w waszym życiu? Może to czas, w którym znów odkrywamy, że dom jest dla każdego z nas najważniejszym miejscem na świecie?

Zachęcamy do twórczej zabawy polegającej na wykonaniu rysunku lub napisania krótkiego opowiadania / wiersza (do 2 stron A4, czcionka Times New Roman 12) i przesłanie na adres poradni do 04.05.2020r. do godz. 15.00

Rozstrzygnięcie konkursu – 22.05.2020r.

Na laureatów czekają cenne nagrody oraz dyplomy. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w poradni.

Zaproszenie do konkursu plastyczno-literackiego

Regulamin konkursu plastyczno-literackiego 2020

Pliki dodatkowe konkurs plastyczno-literacki 2020

Czekamy na wasze prace i życzymy dobrej zabawy.

bip logo 2 UE-logo logo z listkiem