Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 godlo polski.svg  

"Poradnia dobra dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

jest poradnią lepszą dla wszystkich"

"Chcemy skupić się na tym, co w dziecku twórcze, aktywne, optymistyczne, odkryć w nim jego siłę, tak aby rosło na odpowiedzialnego i zadowolonego ze swojego życia" - to idea, która przyświeca naszym działaniom.

 

Witamy na stronie internetowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie.


Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów- psychologów, pedagogów, logopedów o różnych specjalnościach, stale podnoszących swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.
Dysponujemy najnowszymi narzędziami diagnostycznymi i metodami terapii.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Sekretariat czynny:
od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 – 17.00
w piątek w godzinach 8.00-16.00

w okresie wakacji sekretariat czynny

w godzinach 8.00-16.00


Kontakt
adres: ul. Turowskiego 3, 10-685 Olsztyn
telefon: 89 527- 20 -03
fax: 89 527-40-17 

Wzorem lat ubiegłych Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1 w Olsztynie wzięła udział we współorganizowaniu wydarzeń w ramach Warmińsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery oraz Europejskich Dni Pracodawcy. Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Wielokulturowość kapitałem przyszłości”
W ramach oferty Poradni dnia 23 października 2019r. nasza placówka zorganizowała na terenie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie zorganizowane zostało spotkanie z uczniami V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Specjaliści zatrudnienia w naszej placówce przybliżali młodzieży z Liceum tajniki codziennej pracy w naszej Poradni.
Młodzież przywitała Pani Dyrektor Maria Rafalska, która przybliżyła uczniom specyfikę pracy w poradni psychologiczno - pedagogicznej. Kolejną prelegentką była Pani Magdalena Borek, która podzieliła się z młodzieżą wiedzą na temat pracy terapeuty behawioralnego. Następnie Pani Dorota Ławecka – Bednarska przedstawiła specyfikę pracy pedagoga oraz socjoterapeuty. Następnie młodzież mogła zapoznać się ze specyfiką pracy terapeuty integracji sensorycznej, którą przedstawiły Panie Małgorzata Lipiejko oraz Michalina Powarunas. Na zakończenie spotkania Pani Anna Samwolska przybliżyła tajniki pracy psychologa i choreoterapeuty.
W spotkaniu uczestniczył 30 uczniów pod opieką Pani Ewy Cichockiej doradcy zawodowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie, która była organizatorką spotkania ze strony szkoły.

Alina Raplewicz
Organizatorka
Warmińsko–Mazurskiego Tygodnia Kariery w PP-P nr 1 w Olsztynie

bip logo 2 UE-logo logo z listkiem